بستن

sales@callcenterhost.ir       تلفن 88933100-021

شرکت گنج افزار

شرکت گنج افزار با بیش از یک دهه تجربه و با بیش از هزاران مشتری در سراسر کشور افتخار دارد که کاراترین مراکز تماس و کال سنتر  را در میهن عزیزمان ارایه نماید. شرکت گنج افزار افتخار راه اندازی بیش از یکصد مرکز ۱۳۷ در سراسر کشور و  اولین تلفن گویا به  صورت طراحی گرافیکی و اولین کال سنتر ایرانی در حوزه کشورهای خلیج فارس را دارد. سرویس نظارت و تحلیل تماسهای تلفنی ویژه مراکز تماس و تلفن های سانترال و همچنین سرویس فکس اینترنتی نیز از سایر سرویسهای آنلاین و بروز این شرکت می باشد

گارانتی

شرکت گنج افزار با سابقه طولانی مدت در عرضه سیستم های تلفن گویا و کال سنتر برای هزاران سازمان دولتی و خصوصی در سطح کشور این اطمینان را به شما می دهد که با کیفیت ترین سرویس  همراه با خدمات و پشتیبانی عالی را دریافت کنید.

بالاترین سطح توسعه

ما برای جلب رضایت و اطمینان خاطر شما و با اتکا به متخصصین شرکت گنج افزار در خصوص سامانه های مراکز تماس و تلفن گویا با بیش از یکدهه سابقه همیشه در کنار شما خواهیم بود و این اطمینان را به شما می دهیم که برای توسعه و کاربردی کردن سامانه با شما باشیم و در موفقیت های شما شریک باشیم. مشتریان بزرگ بخش خصوصی و دولتی که بیش از یک دهه در کنار ما هستند گواه این موضوع می باشند.

تهران

تهران – بلوار آفریقا – بالاتر از میرداماد – خیابان بهرامی – پلاک 7 – طبقه 5